Aktualności

Ciekawostka

8 kwietnia
 
Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.
Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca – jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.

UWAGA !!

Opony Pirelli kupuj w sklepie internetowym DRIVER Polska 

 

https://www.oponydriver.pl

 

Zakupione opony można odebrać i zamontować w naszych serwisach !

 

Kupując 4 opony zimowe Pirelli w wymiarze co najmniej 16″ w Serwisie Opon Driver otrzymasz roczną gwarancje TYRElife na jedna oponę. Więcej informacji w Serwisie Driver oraz stronie Pirelli.plPrzypominamy też o możliwości zakupu felg, kompletnych kół, opon letnich, opon zimowych Nokian, Pirelli, Viking, Semperit na naszym portalu Alcar & Car-But

#https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

zapraszamy do naszych serwisów !!!