Aktualności

Opony, felgi, koła kompletne kupuj najtaniej i on-line

26 marca
Darmowy Live Chat

Opony i Felgi Lublin

Zakup felg aluminiowych, opon czy też kompletnych kół wiąże się zazwyczaj z szeregiem bardzo czasochłonnych czynności. Najpierw pytamy znajomych, robimy rozpoznanie w internecie o cenach, czytamy opinie, analizujemy. Kolejne kroki to wycieczka do sklepu lub serwisu opon żeby wybrać konkretny model, porozmawiać ze sprzedawcą, ustalić najważniejsze szczegóły i wybrać najlepszy opcję do swego pojazdu.
To wszystko zabiera czas którego w natłoku codziennych obowiązków mamy coraz mniej. Jest jednak sposób, aby zrobić to wygodniej i szybciej ! Możesz zająć się tym w wolnej chwili, dosłownie z ulubionej kanapy czy fotela.
Wystarczy wejść na nasz portal  …

https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

i przy pomocy konfiguratora bez problemów wybrać odpowiednie felgi, opony lub kompletne koła. W razie pytań ( częstych w przypadku doboru czujników ciśnienie TPMS) możesz kontaktować się poprzez formularz kontaktowy ze strony www.carbut.pl , mailem lub telefonicznie z pracownikiem naszego serwisu.
Mało tego, korzystając z zakupu w serwisach Car-But OTRZYMUJESZ WSZELKIE GWARANCJE, możesz korzystać z akcji promocyjnych producentów opon i felg, profesjonalnego montażu, super dokładnego wyważania kół, programowania czujników itd.
ZA CAŁOŚĆ ZAPŁACISZ PO WSZYSTKIM – GOTÓWKĄ, KARTĄ LUB SZYBKIM PRZELEWEM !
CZYŻ TO NIE JEST WYGODNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA ZAKUPY ?

DO SERWISU PRZYJEŻDŻASZ 1 RAZ NA OK 30 MINUT !

Car-But Lublin oferuje opony i felgi w najlepszych cenach !!!

Każda felga z atestem i homologacją. Bardzo dużo felg dedykowanych do konkretnego modelu auta ( rozstaw śrub, otwór centralny i ET ) co obniża ich cenę – sprawdź które felgi są dla Ciebie najlepsze !!
szukaj na portalu

  https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

lub przyjdź  ( napisz do nas ) – pomożemy !!!

Płacisz przy odbiorze !!!

Pamiętaj aby dokładnie wypełnić formularz zamówienia – to umożliwi nam weryfikację prawidłowości doboru felg, montażu i odbioru !
Zapewniamy gwarancje na zakupione felgi, opony, usługi oraz stały serwis !!

     #Car-But

Darmowy Live Chat

# Felgi

felgi Audi, felgi BMW, felgi Volkswagen, felgi mercedes, felgi Ford, felgi Volvo

# Opony

#opony nowe, #opony Lublin, #opony RUN-FLAT , #opony Alfa Romeo#opony BMW, #opony AUDI, #opony Citroen,  #oponyMercedes, #opony VOLVO, #opony VW, #opony Honda,

opony Run-Flat bez homologacji  i opony Run-Flat z homologacją BMW i innych aut

#opony całoroczne

W naszej ofercie znajdziesz opony homologowane do wszystkich prestiżowych marek samochodów ! Są to też opony dedykowane do konkretnego modelu auta. Pamiętaj, że nie wszystkie opony, choćby miały wymiary i parametry opon homologowanych to nie zastąpią ich. Zmiany dokonywane w oponach znakowanych maja na celu dostosowanie i zgranie opon z zawieszeniem, układem hamulcowym, mocą silnika i wieloma innymi parametrami auta. Jeśli producent stosuje opony homologowane typu RUNFLAT to nie zmieniaj ich na standardowe – chroń swoje bezpieczeństwo !

                                                                                                        
Duży popyt na opony 4×4 i opony SUV to wpływ rosnącego zainteresowania tą grupą pojazdów a jednocześnie niezbyt wielka wiedza użytkowników o tej grupie opon. Wiadomo, że na pierwsze wyposażenie tych aut w Europie montowane są opony takie jak Continental, Pirelli, Dunlop, GoodYear, Michelin. Na samochody japońskie i koreańskie opony Yokohama, Toyo i Hankook. Ale mało kto wie, że Nokian produkuje opony 4×4  i  SUV o niebywałej odporności na uszkodzenia ścian bocznych, z wbudowanymi w strukturę boków opony włóknami aramidowymi. Tworzą one jakby kamizelkę kuloodporną, a to zmniejsza ryzyko uszkodzenia opony i podnosi bezpieczeństwo na drodze.

              Stwórz  swoją wersję samochodu na nowych kołach !!

opony do bmw + felgi do bmw + koła dn

Wulkanizacja Car-But Lublin zaprasza na zakupy opon, felg, kół oraz sezonową wymianę opon ! *

piękne i nowoczesne felgi do BMW + homologowane opony do BMW
felgi aluminiowe do samochodów osobowych grupy ALCAR – AEZ, Dotz, Dezent
europejskiego lidera rynku felg aluminiowych
Felgi aluminiowe i stalowe do samochodów 4×4 i  opony do SUV
#Felgi Lublin, #Felgi aluminiowe Lublin, # Felgi Alfa-Romeo, #Felgi do BMW,  #Felgi Audi, #Felgi Citroen,  #Felgi Mercedes, # Felgi VW, #Felgi VOLVO, #Felgi Porsche, #Felgi Ford, #Felgi Renault, # Felgi Yaguar, #Felgi Land Rover,

*

opony do BMW + felgi do BMW + koła do BMW + Lublin
felgi do Audi + opony do Audi + opony Lublin
opony + opony letnie + opony tanio + Lublin

*

    style=”width:140px;” src=”https://www.chater.biz/static/484/assets/images/livechat-czater.png” alt=”Darmowy Live Chat”></a>pony letnie + opony tanio + Lublin