Aktualności

Nokian – atrakcyjne ceny i gwarancje

16 lipca

Lato  2018

NOKIAN zLine, zLine SUV, Line SUV, Rockproof, Rotiiva A/T, Weatherproof SUV

Pełna szczegółowa oferta w naszych serwisach !

Kup 4 dowolne opony w serwisach CAR-BUT –

dealera Nokian Tyres aby otrzymać dodatkowe korzyści:

( Programy Nokian Satisfaction i Nokian Aramid niedostępne w sklepach internetowych )

Pełnia zadowolenia z opon Nokian

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction może nie być dostępny we wszystkich krajach. Skontaktuj się z wyznaczonym dealerem Nokian Tyres, aby uzyskać więcej informacji. Uzyskaj satysfakcję dzięki najlepszym osiągom opon od Nokian Tyres w ciągu 14 dni lub zamień opony na inne za darmo. Oprócz zakupów bez ryzyka, w razie przebicia oferujemy gwarancję do nowych modeli opon do samochodów typu SUV z technologią Aramid Technology!

Nokian Aramidowe Tyres

Co powoduje, że ściany boczne opon Nokian Tyres są tak wyjątkowe i co zapewnia ich ekstremalną wytrzymałość? Wyjątkowość opiera się na zastosowanej mieszance gumy zawierającej włókna aramidowe. Dzięki tym włóknom ściany boczne są bardziej odporne na przebicia. Wynikające z tego właściwości opon zapewniają znacznie większe bezpieczeństwo tak na drogach, jak i w terenie. Ochrona w przypadku uszkodzenia ściany bocznej opony Opony NOKIAN do pojazdów typu SUV zapewniają trwałość i bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach. Niezmiernie trwałe włókna Aramidowe, które doskonale sprawdzają się również w kamizelkach kuloodpornych, usztywniają i wzmacniają ścianę boczną opony i sprawiają, że staje się wyjątkowo odporna na ścieranie i przecięcia. Nasza gwarancja Aby Cię całkowicie przekonać o zaletach opon z technologią aramidowych ścian bocznych, oferujemy na nie specjalny program ochronny – bezpłatną wymianę w przypadku uszkodzenia ściany bocznej. Jeśli dokonają Państwo zakupu opon w jednym z naszych wyznaczonych sklepów oponiarskich, program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmie przypadkowe uszkodzenia ścianek bocznych opon. W takiej sytuacji klienci otrzymują bezpłatnie zupełnie nową opon.

Nokian_Tyres_Aramid_Sidewall

Nokian_Tyres_Aramid_Sidewall

Nokian Satisfaction

1. Ważność Zwrot opon musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu opon. Wymagany jest oryginalny dowód zakupu opon (paragon, faktura). Program zadowolenia z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na tym samym pojeździe. Na wszystkich oponach musi być wyraźnie widoczny wskaźnik DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika) o wartości osiem (8). Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie ogumienia zakupionego u autoryzowanego sprzedawcy opon Nokian Tyres uczestniczącego w programie. Opony należy zwrócić w tym samym punkcie w którym dokonano zakupu opon. 2. Wymiana opon Opony wybrane w zamian zwróconych opon Nokian Tyres muszą być tego samego rozmiaru oraz w takich samych parametrach użytkowych (nośność, indeks prędkości). Klientowi przysługuje wymiana wyłącznie na opony zgodne co do sezonu użytkowania tj: opony letnie można wymienić na letnie, a zimowe na zimowe. Nabywca wymieniający opony Nokian Tyres na opony droższe winien jest uiścić różnicę cen zakupu u sprzedającego. Nabywcy wymieniającemu opony Nokian Tyres na opony tańsze niż pierwotnie nabyte opony Nokian Tyres, nie przysługuje zwrot różnicy w cenach zakupu opon. Montaż ogumienia i wyważenie kół są bezpłatne.

Nokian Aramid

1 Przekaż uszkodzoną oponę sprzedawcy Sprzedawcy Aramid sprawdzi ważność programu ochrony na podstawie Państwa karty Nokian Tyres Aramid Satisfaction, oryginalnego paragonu stanowiącego dowód zakupu opony oraz zweryfikuje zgodność z pozostałymi warunkami (ograniczeniami) Programu Ochrony. 2 Nieodpłatna wymiana opony przez sprzedawcę Autoryzowany sprzedawca opon uczestniczący w programie Nokian Tyres Aramid Satisfaction bezpłatnie zamontuje w Państwa pojeździe nową oponę marki Nokian Tyres odpowiadającą oponie uszkodzonej. 3 Sprzedawca wypełni formularz Autoryzowany sprzedawca uczestniczący w programie Nokian Tyres Aramid Satisfaction wypełni wraz z Państwem formularz online dotyczący zgłoszenia szkody.