Aktualności

Felgi aluminiowe i stalowe, opony i koła kompletne tylko w Car-But Lublin

18 czerwca
Opinie o Car-But Kocoń i Jabłoński Sp.J Darmowy Live Chat

Felgi aluminiowe i stalowe, opony, koła kompletne – korzystnie i bezpiecznie w Carbut Lublin

# czy warto mieć 2 komplety kół ? – poczytaj …

#

Usiądź proszę wygodnie w fotelu lub przy biurku i wejdź na nasz portal :

 https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

W ciągu kilku minut znajdziesz takie felgi aluminiowe lub stalowe jakie się Tobie spodobają, poznając od razu ich cenę – nawet z czujnikami ciśnienia i montażem. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń  81 53 271 83 ,  81 534 65 09 lub napisz do nas ze strony przez formularz kontaktowy

 http://serwer1359351.home.pl/wordpress/kontakt/ 

mail:         carbutlublin@gmail.com             lub                carbut@carbut.lublin.pl

Do tego, korzystając z zakupu w serwisach Car-But OTRZYMUJESZ WSZELKIE GWARANCJE, możesz korzystać z akcji promocyjnych producentów opon i felg, profesjonalnego montażu, super dokładnego wyważania kół, programowania czujników itd.

ZA CAŁOŚĆ ZAPŁACISZ PRZY ODBIORZE  – GOTÓWKĄ, KARTĄ LUB SZYBKIM PRZELEWEM !

CZYŻ TO NIE JEST WYGODNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA ZAKUPY ?

DO SERWISU PRZYJEŻDŻASZ 1 RAZ NA OK 30 MINUT !

Felgi Lublin Car-But oferuje felgi i opony w najlepszych cenach !!!

#

Każda felga z certyfikatem  TUEV  i homologacją ECE czyli zgodnością z felgami oryginalnymi z pierwszego montażu (OE) oraz  ABE co oznacza , że montowanie ich nie wymaga adaptacji, czy przeróbek karoserii auta.

Wszystkie alufelgi – felgi aluminiowe ALCAR sa prześwietlane promieniami Roentgen’a i przechodzą 10 stopniowy program kontroli jakości ! Zabezpieczone sa specjalną powłoką SR3, która chroni je przed szkodliwym działaniem soli, błota, pyłu i brudu dzięki czemu idealnie spisują się w zimie. Są doskonale przystosowane do montażu czujników kontroli ciśnienia (TPMS)

Bardzo dużo felg dedykowanych do konkretnego modelu auta ( rozstaw śrub, otwór centralny i ET ) co obniża ich cenę  ( nie wymagają dodatkowych pierścieni centrujących czy drugiego kompletu śrub ) – sprawdź które felgi są dla Ciebie najlepsze !!

GWARANCJA STAŁEJ DOSTEPNOSCI DANEGO MODELU

– jeśli uszkodzisz felgę to nie ma problemu z zakupieniem

1 sztuki !

szukaj i kupuj na portalu Car-But Lublin

  https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

lub przyjdź  ( napisz do nas ) – pomożemy !!!

Płacisz przy odbiorze !!!

Pamiętaj aby dokładnie wypełnić formularz zamówienia – to umożliwi nam weryfikację prawidłowości doboru felg, montażu i odbioru !
Zapewniamy gwarancje na zakupione felgi, opony, usługi oraz stały serwis !!

# AluFelgi Lublin

felgi Audi, felgi BMW, felgi Volkswagen, felgi mercedes, felgi Ford, felgi Volvo

 Opony

#opony nowe, #opony Lublin, #opony RUN-FLAT , #opony Alfa Romeo#opony BMW, #opony AUDI, #opony Citroen,  #oponyMercedes, #opony VOLVO, #opony VW, #opony Honda,

Opony Run-Flat i opony Run-Flat z homologacją BMW i innych marek.

W naszej ofercie znajdziesz opony homologowane do wszystkich prestiżowych marek samochodów ! Są to też opony dedykowane do konkretnego modelu auta. Pamiętaj, że nie wszystkie opony, choćby miały wymiary i parametry opon homologowanych to nie zastąpią ich. Zmiany dokonywane w oponach znakowanych maja na celu dostosowanie i zgranie opon z zawieszeniem, układem hamulcowym, mocą silnika i wieloma innymi parametrami auta. Jeśli producent stosuje opony homologowane typu RUNFLAT to nie zmieniaj ich na standardowe – chroń swoje bezpieczeństwo !
                                                                                                        
Duży popyt na opony 4×4 i opony SUV to wpływ rosnącego zainteresowania tą grupą pojazdów a jednocześnie niezbyt wielka wiedza użytkowników o tej grupie opon. Wiadomo, że na pierwsze wyposażenie tych aut w Europie montowane są opony takie jak Continental, Pirelli, Dunlop, GoodYear, Michelin. Na samochody japońskie i koreańskie opony Yokohama, Toyo i Hankook. Ale mało kto wie, że Nokian produkuje opony 4×4  i  SUV o niebywałej odporności na uszkodzenia ścian bocznych, z wbudowanymi w strukturę boków opony włóknami aramidowymi. Tworzą one jakby kamizelkę kuloodporną, a to zmniejsza ryzyko uszkodzenia opony i podnosi bezpieczeństwo na drodze.

              Stwórz  swoją wersję samochodu na nowych kołach !!

#Felgi Lublin, #Felgi aluminiowe Lublin, # Felgi Alfa-Romeo, ALUFelgi BMW Lublin,  #ALUFelgi, #Felgi Citroen,  #ALUFelgi Mercedes, # Felgi VW, #Felgi VOLVO, #Felgi Porsche, #Felgi Ford, #Felgi Renault, # Felgi Yaguar, #Felgi Land Rover,

opony do BMW + felgi do BMW = koła do BMW
felgi do Audi + opony do Audi = KOŁA AUDI Lublin

###

 

Alufelgi BMW Lublin

style=”width:140px;” src=”https://www.chater.biz/static/484/assets/images/livechat-czater.png” alt=”Darmowy Live Chat”></a>pony letnie + opony tanio + Lublin